Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

FUJITSU na Targach w Norymberdze – CHILLVENTA 2012

FUJITSU na Targach w Norymberdze – CHILLVENTA 2012

2012/11/12

Tegoroczna edycja Targów Chillventa odbyła się w Norymberdze w dniach 9 - 11 października. Te międzynarodowe specjalistyczne Targi Chłodnictwa, Klimatyzacji, Wentylacji i Pomp Ciepła skupiły aż 915 wystawców z 43 krajów oraz ponad 28 000 zwiedzających, dla których przez 3 dni prezentowane były nowości technologiczne branży HVAC na powierzchni 7 hal wystawowych w CENTRUM NürnbergMesse. Zwiedzający mieli okazję poznać aktualne trendy i innowacje w branży podczas 200 specjalnie zorganizowanych konferencji tematycznych.

 

Specjalistyczne Targi Chillventa w Norymberdze co dwa lata grupują najpoważniejszych i liczących się na rynku producentów i dystrybutorów branży HVACR  i już zajęły pozycję międzynarodowego miejsca spotkań największych graczy tej branży, dlatego też na targach w Norymberdze nie mogło zabraknąć przedstawicielstwa Fujitsu. Stoisko Fujitsu było przygotowane przez Fujitsu General (Euro) GmbH z Düsseldorfu i było wspólne z niemieckim dystrybutorem Fujitsu - firmą Walter Meier.

 

Chillventa 2012