Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

KLIMA-THERM w gronie laureatów Gazel Biznesu 2011

KLIMA-THERM w gronie laureatów Gazel Biznesu 2011

2012/03/28

Firma KLIMA-THERM została wyróżniona prestiżowym tytułem Gazeli Biznesu 2011 podczas dwunastej edycji rankingu organizowanego przez redakcję dziennika "Puls Biznesu". Uroczyste rozdanie pamiątkowych dyplomów i statuetek dla firm z województwa mazowieckiego odbyło się 22 marca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie podczas uroczystej Gali Finałowej. Wyróżnienie z ramienia KLIMA-THERM S.A. odebrał Andrzej Walendowicz, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor ds. Handlowych.

Gazele Biznesu to zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich, małych i średnich firm. O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech badanych lat.

Autorem rankingu  jest Coface Poland - wywiadownia gospodarcza wyspecjalizowana w gromadzeniu i opracowywaniu informacji o firmach.