Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

FG FINLAND - Spółka z grupy KLIMA-THERM - na Targach FinnBUILD w Helsinkach.

FG FINLAND - Spółka z grupy KLIMA-THERM - na Targach FinnBUILD w Helsinkach.

2010/10/15

W dniach 6-9 października br. w Helsinkach, w Finlandii odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Usług Budowlanych "FinnBUILD".

Targi FinnBuild, organizowane co 2 lata, należą do najbardziej znanych i znaczących targów branży budowlanej organizowanych w Finlandii. Formuła targów obejmuje przede wszystkim producentów materiałów i akcesoriów budowlanych, jak też wytwórców artykułów wyposażenia mieszkań. Swoje ekspozycje organizują tu największe i najbardziej znane firmy fińskie i zagraniczne działające w sektorze budownictwa i usług budowlanych. Warto wspomnieć, iż w 2008 roku w targach wzięło udział 600 wystawców z 17 krajów, a liczba odwiedzających wyniosła ponad 38 tysięcy osób.

Na targach bardzo silnie swoją pozycję zaznaczyła firma FG Finland - Spółka z grupy KLIMA-THERM, która zaprezentowała ofertę Fujitsu, w tym m.in.: system Air To Water, nowe jednostki wewnętrzne ASYZ09 i ASYA12LEC oraz Airstage VRF II.

Tegoroczne Targi, tak samo jak podczas poprzedniej edycji cieszyły się dużym zainteresowaniem, a stoisko FG Finland z ofertą Fujitsu odwiedziło wielu profesjonalistów z branży.