Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

KONFERENCJA PRASOWA KLIMA-THERM - "OFERTA 2010"

KONFERENCJA PRASOWA KLIMA-THERM - "OFERTA 2010"

2010/04/23

21 kwietnia br. w Warszawie firma KLIMA-THERM S.A. zorganizowała konferencję prasową poświęconą nowościom w ofercie produktowej w zakresie klimatyzacji komfortu oraz rozwiązań dla przemysłu. Licznie przybyli na spotkanie przedstawiciele redakcji pism branżowych oraz finansowo-gospodarczych mieli również okazję poznania profilu działalności Spółki, systemu organizacji sprzedaży, najważniejszych wydarzeń roku 2009 oraz planów na najbliższe miesiące.

 

Konferencji, która odbyła się w restauracji Rubikon, nadano konwencję włoskiego wieczoru „La Dolce Vita”, nawiązując tym samym do jednego z kluczowych brandów w portfolio KLIMA-THERM – włoskiej marki CLINT. Atrakcją spotkania były opowieści o sztuce degustacji win z różnych regionów Włoch, stanowiące doskonałe tło do delektowania się najlepszymi potrawami rodem z Italii.

 

W konwencji wieczorów z włoską tradycją winiarską i kulinarną odbędą się również spotkania z projektantami systemów klimatyzacyjnych w kilkunastu miastach w Polsce.
Cykl rozpocznie wieczór włoski w Warszawie 22 kwietnia.