Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

URZĄDZENIA FUJITSU NA TARGACH WorldHotel 2010

URZĄDZENIA FUJITSU NA TARGACH WorldHotel 2010

2010/09/20

W dniach 29 września – 1 października 2010 roku w Warszawie odbędą się III Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych ‘World Hotel 2010’ – jedyne w Polsce spotkanie przedstawicieli branży noclegowej z dostawcami produktów i usług w zakresie budowy, wyposażenia i modernizacji obiektów hotelowych o różnym standardzie. ‘WorldHotel 2010’ będzie również okazją do poznania nowości, trendów oraz najlepszych praktyk w hotelarstwie, jak również wzajemnej wymiany doświadczeń w ramach towarzyszących targom licznych szkoleń, seminariów i paneli dyskusyjnych.

Firma KLIMA-THERM S.A., która w targach ‘WorldHotel’ weźmie udział po raz pierwszy,  z myślą o obiektach hotelowych zaprezentuje komplementarną ofertę marki FUJITSU z dziedziny klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania obejmującą m.in. wysokiej klasy urządzenia typu split, multi-split, big-multi oraz centralne systemy Airstage VRF. Obecni na targach doradcy ds. techniczno-handlowych przybliżą wszystkim zainteresowanym korzyści płynące z inwestycji w profesjonalny system Klimatyzacji Komfortu, jak również będą służyć szczegółową radą w zakresie rozwiązań dedykowanych branży hotelarskiej w oparciu o produkty FUJITSU.

Targi WorldHotel 2010 odbędą się w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56C w Warszawie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY do odwiedzenia stoiska KLIMA-THERM
nr A-48 zlokalizowanego w sektorze wyposażenia i wystroju wnętrz.