Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

ZMIANA FORMY PRAWNEJ SPÓŁKI - KLIMA-THERM S.A. !

ZMIANA FORMY PRAWNEJ SPÓŁKI - KLIMA-THERM S.A. !

2010/01/04

       Niniejszym pragniemy Państwa poinformować, że z dniem 1 stycznia 2010 r. w Grupie KLIMA-THERM zaszło kilka zmian kluczowych z punktu widzenia funkcjonowania firmy oraz jej strategicznego rozwoju. Spółka KLIMA-THERM zmieniła formę prawną ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością (Sp. z o.o.) na spółkę akcyjną (S.A), a w całej Grupie zostanie wdrożony zaawansowany system operacyjny (SAP), usprawniający procesy księgowe, zarządcze oraz obsługi klienta.

 

Od stycznia KLIMA-THERM w nowej odsłonie !

 

      Zmienia się rynek, zmieniają się oczekiwania i potrzeby naszych Klientów. W tak dynamicznym otoczeniu chcemy umocnić naszą wiarygodność na rynku oraz zwiększyć potencjał organizacyjny przekształcając Z DNIEM 1 STYCZNIA 2010 ROKU Spółkę  KLIMA-THERM W SPÓŁKĘ AKCYJNĄ. To ważny krok w rozwoju naszej firmy stanowiący naturalną konsekwencję wypracowanej przez lata pozycji oraz naszych ambicji w budowaniu wartości spółki poprzez osiąganie kolejnych sukcesów rynkowych.