Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

KLIMA-THERM organizatorem Wieczorów Japońskich z Projektantami

KLIMA-THERM organizatorem Wieczorów Japońskich z Projektantami

2009/09/18

W miesiącu wrześniu firma KLIMA-THERM rozpoczęła kolejny już cykl spotkań z Projektantami systemów klimatyzacyjnych pod hasłem WIECZÓR JAPOŃSKI Z KLIMA-THERM. Pierwsze z zaplanowanych spotkań odbyło się w dniu 17 września w japońskiej restauracji w Sopocie.  Wieczór nasycony orientalnym klimatem miejsca uświetniła autorka wielu książek na temat kultury japońskiej p. Małgorzata Tomaszewska-Bolałek, wprowadzając Gości w klimatyczny nastrój opowieściami na temat Kraju Kwitnącej Wiśni. Wśród przygotowanych atrakcji dużym zainteresowaniem cieszyła się miedzy innymi nauka sztuki origami.

Kolejne Wieczory Japońskie z KLIMA-THERM zaplanowane w najbliższym czasie odbędą się w miastach: Kraków, Wrocław, Poznań, Warszawa, Lublin.

Żywimy głęboką nadzieję, że zaplanowane spotkania będą cieszyły się jak zwykle wielkim zainteresowaniem wśród naszych partnerów biznesowych, pozostawiając miłe wspomnienia.