Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Konferencja Naukowo Techniczna - "NOWE TECHNIKI W KLIMATYZACJI I OGRZEWNICTWIE"

Konferencja Naukowo Techniczna - "NOWE TECHNIKI W KLIMATYZACJI I OGRZEWNICTWIE"

2008/05/29

W dniu 28 maja br. w jednym z gmachów Politechniki Warszawskiej Zakładu Klimatyzacji i Ogrzewnictwa odbyła się Konferencja Naukowo- Techniczna pt. "Nowe Techniki w Klimatyzacji i Ogrzewnictwie". Organizatorem Spotkania był Zakład Klimatyzacji i Ogrzewnictwa Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej, przy współpracy Zarządu Głównego Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych. Konferencja stanowiła udaną płaszczyznę wymiany doświadczeń i informacji między środowiskiem akademickim i naukowym, a gronem specjalistów z branży.

Podczas zaplanowanych prelekcji, w tym zaprezentowanej przez Inżyniera Produktu KLIMA-THERM - Rafała Czyż na temat "Granicznego stężenia czynnika chłodniczego w świetle przepisów i norm europejskich", poruszona została m.in. tematyka światowych trendów w projektowaniu systemów wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania, nowoczesnych rozwiązań w urządzeniach wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i grzewczych, a także warunków eksploatacji i instalacji wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania oraz wymagań i środków zapewnienia odpowiedniej jakości środowiska wewnętrznego w obiektach komfortowych i przemysłowych. Podczas konferencji zaplanowano także ekspozycje wystawiennicze oraz prezentacje firmowe.