Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Wirtualny Doradca InteliWISE ułatwia poruszanie się po nowej stronie KLIMA-THERM.PL

Wirtualny Doradca InteliWISE ułatwia poruszanie się po nowej stronie KLIMA-THERM.PL

2008/04/25

Wirtualny Doradca InteliWISE ułatwia poruszanie się po nowej stronie KLIMA-THERM.PL

25 Kwietnia br. na internetowej stronie firmy KLIMA-THERM pojawiła się postać Wirtualnego Doradcy InteliWISE, który wspiera poruszanie się po stronach internetowych. Wdrożenie jest innowacyjnym rozwiązaniem ułatwiającym komunikację z użytkownikami oraz z potencjalnymi klientami firmy.  KLIMA-THERM tym działaniem stawia krok w kierunku innowacyjnych stron WWW - serwisów łączących źródła informacji w taki sposób, by umożliwić serwerom organizowanie i wyciąganie wniosków z danych dostępnych on-line, zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami użytkownika.

Wirtualny Doradca InteliWISE na www.klima-therm.pl bazuje na najnowocześniejszym oprogramowaniu, opartych na połączeniu algorytmów sztucznej inteligencji ze złożonymi mechanizmami zarządzania bazami wiedzy oraz technologiami multimedialnymi takimi jak – dynamiczna, kontekstowa animacja obrazu oraz wielojęzykowa synteza mowy.

„Wdrożenie awatara  na strony www to efekt dbania o jakość kontaktów z klientami on-line - powiedział Daniel Jaśkiewicz, Prezes Zarządu KLIMA-THERM. Jako firma innowacyjna, mamy świadomość dynamicznego rozwoju jaki musimy dokonać aby zaspokoić oczekiwania naszych klientów. Wdrożenie innowacynych stron WWW opartych o najnowsze trendy w internecie jest tego najlepszym dowodem.“

„Zastosowanie tego produktu pozycjonuje KLIMA-THERM w czołówce światowych firm, rozumiejących obecne trendy w informatyce – powiedział Marcin Strzałkowski,  Prezes InteliWISE. W przyszłości wirtualni doradcy będą optymalizować kluczowe procesy pozyskiwania i obsługi klientów w internecie. Dobrze zaprojektowany system „wirtualnych konsultantów“ przynosi firmie wymierne korzyści, poprzez zwiększenie efektywności."