Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Konferencja "Inteligentne Budynki" - 18-19 czerwca 2007r. HOTEL MARRIOTT w Warszawie

Konferencja "Inteligentne Budynki" - 18-19 czerwca 2007r. HOTEL MARRIOTT w Warszawie

2007/06/25

Jak konkurować na nasyconym rynku nieruchomości? W jakim stopniu inteligentne rozwiązania wpływają na podwyższenie wartości inwestycji? Na te i na wiele innych kluczowych pytań można było znaleźć odpowiedź podczas dwudniowej konferencji. W trakcie tego wyjątkowego wydarzenia, zaproszeni eksperci, przedstawiciele Ministerstwa Budownictwa, Krajowej Agencji Poszanowania Energii, Stowarzyszenia Architektów Polskich, firm deweloperskich w konkretny i rzeczowy sposób podzieliło się z uczestnikami spotkania swoją fachową wiedzą. Wśród tego zacnego grona prelegentów był też przedstawiciel Klima-Therm, Rafał Czyż z prezentacją przedstawiającą SYSTEMY MONITORINGU ORAZ STEROWANIA ROZBUDOWANYCH UKŁADÓW KLIMATYZACJI ZE ZMIENNYM PRZEPŁYWEM CZYNNIKA CHŁODNICZEGO.

Uczestnictwo w konferencji umożliwiło organom państwowym, deweloperom, architektom oraz nam na wymianę wiedzy oraz praktycznych doświadczeń.